Фасадне світлодіодне освітлення рожевого кольору заполонило вулиці Квебека

Яскраві кольори рожевого заполонили вулиці красивого міста Квебек. Саме місто славиться своїми чарівними старовинними будівлями. В останні кілька років, Квебек працював над фасадним світлодіодним освітленням і застосувавши вуличні світлодіодні світильники, ставши самим освітленим містом в світі. У жовтні 2015 року, місто зробило черговий прорив. Рожевий колір світіння в місті Квебек встановлене на підтримку людей, які хворіють на рак молочної залози.

LED освітлення в Квебеку

П'ятий рік поспіль, протягом жовтня, Квебек огортає рожеве світлодіодне освітлення, «Рожевий Квебек». З 1 по 18 жовтня, висвітлено в рожевий колір рекордна кількість 61 будівель і туристичних визначних пам'яток.

Інтерактивна карта провінції підкреслює маршрут для відвідування численних визначних пам'яток рожевим світлом. Серед знаменитих освітлених будівель - Шато Фронтенак, Конгрес-центр, готель «Конкорд», торговий центр «Галерея Капітал», фонтан Турні а також палац Монкальм і багато іншого.

LED освітлення в Квебеку

В минулому році, ця акція принесла міському бюджету 94,000 $. Ці гроші йдуть на придбання найсучаснішого обладнання для лікування раку молочної залози. На початку 2016 року планують закупити обладнання для центральної лікарні Сен-Сакреман, а також додаткові світлодіодні світильники.

LED освітлення в Квебеку

В минулому році в Квебеку відвідали лікарню понад 40000 чоловік. Наприклад, в 2010 році було всього лише 10000 чоловік.

LED освітлення в Квебеку