на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 767Вт 3000К 11400Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:11400 Лм
- Потужність:76 Вт
Використання лінз в світлодіодному прожекторе 76Вт 3000К 11400Лм – це суттєва економія на електриці. Додаткова оптика LED обладнання дозволяє змінювати силу світлового потоку в широкому діапазоні візуалізації навколишнього простору у вечірній і нічний час.
LED обладнання – сучасний метод освітлення
Організувати яскраве освітлення або підсвічування необхідних об'єктів не важко. Конструкція оснащена гнучкою системою управління, монтаж простий, не вимагає особливих навичок і знань. Застосовується для візуалізації територій:
- Виробничих і промислових об'єктів
- Заводських і складських приміщень
- Площ, вулиць
- Приватних будинків, дворів
- Парковок, автостоянок
- Стадіонів, спортивних майданчиків
Економія електроенергії, сприятливо вплинула на споживчий попит. Застосування конструкцій виготовлених на підставі світлодіодних елементів – найбільш актуальний метод освітлення простору.
Технічні характеристики:
- Потік світла – 11400Лм
- Світлова віддача – 76Лм/Вт
- Температура кольору – 3000К
- Кут обертання – 180°
- Коефіцієнт пульсації – нуль
Зробити замовлення приладу можна на сайті компанії. Діє система знижок для дилерів і оптових клієнтів. Доставка своєчасна, відправка товару в день оплати.
| Основні | |
| Світловий потік | 11400 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-250; МГЛ-250 |
| Живлення | |
| Потужність | 76 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 6-10 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 3,4 кг |
| Гарантія | 5 років |

