на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 50Вт 4000К 7750Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:7750 Лм
- Потужність:50 Вт
Уявити місто, селище без яскравих вогнів вночі, практично неможливо. LED прилади встановлюють в системах освітлення приміщень і вулиць. За допомогою обладнання, виготовленого на базі світлодіодних елементів, створюють чудові світлові ефекти для різних сфер господарської діяльності.
Багатогранність застосування
Застосування світлодіодної продукції спрямованого світлового потоку багатогранно. Прожектори використовують, для освітлення території об'єкта, сюди можна віднести:
- Будівельні майданчики
- Вулиці, паркові зони
- Виробничо-промислові об'єкти
- Заводські і складські приміщення
- Фасади приватних і адміністративних будівель
Територій, які вимагають освітлення у вечірній і нічний час безліч. Конструктивна особливість світлодіодного прожектора 50Вт 4000К 7750Лм дозволяє використовувати прилад для підсвічування рекламних щитів, банерів, пам'ятників архітектури.
Створити замовлення на сайті https://ecolight-ua.com.ua/ua вигідно і зручно, існує лояльна система знижок. Вартість товару та оперативна доставка, задовольнить клієнта.
| Основні | |
| Світловий потік | 7750 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 151 Лм/Вт |
| Колір світіння | 4000К (природний білий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 60°-90° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-150; МГЛ-150 |
| Живлення | |
| Потужність | 50 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 5-10 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 4 кг |
| Гарантія | 5 років |

