на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 400Вт 5000К 64000Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 0
- Світловий потік:64000 Лм
- Потужність:400 Вт
освітлення під проект
в будь-яку точку України
Модель світлодіодного прожектора 400Вт 5000К 64000Лм виготовлена з міцного високоякісного матеріалу, стійкого до вібрації, механічних впливів. Корпус легкий, зроблений з алюмінієвого сплаву, що сприяє зручному монтажу на необхідній висоті. Вбудована лінза з боросилікатного скла впливає на фокусування і концентрацію світлового променя в потрібному напрямку, збільшуючи дальність візуалізації в 2-3 рази.
Сфера застосування багатогранна, прилад використовують для освітлення:
- Виробничих об'єктів
- Будівельних майданчиків
- Складських і заводських приміщень
- Парковок та автостоянок
- Стадіонів і спортивних майданчиків
- Вуличних реклам і банерів
- Фасадів архітектурних споруд
- Паркових зон відпочинку
Конструкція економічна в плані споживання електроенергії, не вимагає установки додаткових елементів. Високий ступінь захисту IP захищає конструкцію від забруднень: пилу, бруду, дощу, снігу, зледеніння. Прилад працює в будь-яких погодних умовах, при температурних режимах від -40°С до + 50°С. Включення миттєве, коефіцієнт пульсації – нуль.
Подати заявку можна на сайті, існує лояльна система знижок для дилерів і оптових покупців. Вартість товару задовольнить клієнта, цілком і повністю, передбачена кур'єрська доставка.
| Основні | |
| Світловий потік | 64000 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 160 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-1000; ДнАТ-1000 |
| Живлення | |
| Потужність | 400 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | від 20 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 5 років |

