на власному виробництві
Світлодіодний світильник для АЗС 90Вт 5000К 8550Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:8550 Лм
- Потужність:90 Вт
| Основні | |
| Світловий потік | 8550 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | 95 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле) |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока) |
| Кут освітлення | 120° |
| Виробник світлодіодів | CREE |
| Походження світлодіодів | США |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 80 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-150; МГЛ-150 |
| Живлення | |
| Потужність | 90 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 164-264 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,95 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Довжина | 371 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -50°С до +45°С |
| Корпус | Алюмінієвий сплав з високими антикорозійними показниками (до 15 років) |
| Висота установки | 6-8 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 3 роки |
