Світлодіодне освітлення в музеї природознавства Оксфордського університету

Затвердили нову архітектурну схему освітлення для музею природознавства Оксфордського університету. Як і очікувалося, процес проектування і монтажу був складним. Результатом проведеної роботи світлодіодні світильники змогли створити вражаюче освітлення, що відповідає нормативним вимогам.

Музей природознавства Оксфордського університету був побудований в 1860 році. У грудні 2011 року музей проводив масштабний проект з реставрації конструкції даху. У теж час, Інженери університету провели аналіз існуючої системи освітлення, і прийшли до висновку про заміну старої системи освітлення на світлодіодне освітлення. В результаті, підвищення мінімального рівня освітленості і істотна економія електроенергії.

Джон Кронін, головний інженер по освітленню прокоментував: «Складність полягала в тому, що креслень приміщень не існувало і нам довелося вручну всі заміряти і створювати моделі будівлі. Потім, коли креслення конструкції був складений, ми створили серію макетів, які дозволили нам підібрати світлодіодні світильники, місця розташування і кути джерел світла, тим самим уникнути непотрібних питань при монтажі».

Світлодіодне освітлення в музеї університету

Крім того, серйозною проблемою було розробити систему кріплення для світлодіодних світильників, щоб не пошкодити стіни та колони будівлі. Було прийнято рішення інноваційний метод кріплення, що дозволило світильники та кабель кріпити до конструкції за допомогою магнітних кронштейнів.

«Перед тим як використовувати кріплення на магнітах, проводилися тестування зі світлодіодними світильниками,» згадує Річард Френсіс, керівник монтажної організації. «В кінцевому результаті, навіть колір кабелю відповідав кольору стін, чорний на чорному тлі і сірий на сірому».

Світлодіодне освітлення в музеї університету

В результаті архітектурне led освітлення включає в себе комбінацію різних світлодіодних світильників, які значно поліпшили рівень загального освітлення музею, а також підсвічують архітектурні особливості будівлі, підкреслюючи естетичність і ефективність даного рішення.

Все вуличні світлодіодні світильники з регульованою яскравістю і споживанням, також були вбудовані батареї для забезпечення освітленості в надзвичайних ситуаціях. На даху музею встановлена система, яка стежить за денним циклом, відповідно з часом регулює яскравість і споживання світильників всередині музею. Доступ до управління даною системою мають співробітники музею з допомогою мобільних пристроїв по бездротовій мережі.

Світлодіодне освітлення в музеї університету

Роберт Грегг, заступник інженера-електрика Оксфордського університету зробив висновок: «Вперше музей отримає вигоду від добре продуманої системи світлодіодного освітлення, яка привернула увагу критиків з природоохоронних органів. Отримані результати є свідченням розумного підходу до проектування та повної віддачі всієї команди».